Kaip užsisakyti?

  1. Jums reikia visas norimas prekes įsidėti į virtualų krepšelį. Tai galite atlikti prekės aprašyme, paspaudę mygtuką "į krepšelį".

  2. Pasirinkus viršuje "Krepšelis" nuorodą, jame rasite visas Jūsų norimas įsigyti prekes. Čia taip pat galite įvesti nuolaidos kodą, jei tokį turite ir Jums iškart bus pritaikyta nuolaida.

  3. Spauskite "sekantis žingsnis" ir pasirinkite kaip norite įsigyti prekę. Yra trys būdai: pirkti be registracijos, prisijungti (jei esate mūsų klientas) arba užsiregistruoti. Pasirinkus vieną iš trijų būdų, užpildykite privalomus laukus. Jei norite įvesti kitą pristatymo adresą, nei registracijos, paspauskite žemiau esantį "kitas pristatymo adresas" mygtuką.

  4. Sekančiame žingsnyje pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdus. Nuo to priklausys Jūsų galutinė užsakymo suma. Visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją), pristatymo mokestis yra 3 EUR (taip pat yra nemokami atsiėmimo punktai Kaune ir Vilniuje). Apmokėjimo būdą galite rinktis iš kelių variantų: Banko pavedimu į Swedbank sąskaitą, Grynais pristatymo metu (papildomai už šį apmokėjimą yra taikomas 3 EUR mokestis).

  5. Perėjus į paskutinį apsipirkimo žingsnį, peržvelkite užsakymo suvestinę ir patvirtinkite užsakymą.
Gavę Jūsų užsakymą, jį vykdyti pradėsime tik po Jūsų apmokėjimo gavimo į mūsų sąskaitą (jei nepasirinkote apmokėjimo būdo Grynais). Visa informacija (kur ir kaip apmokėti, pristatymo laikas, užsakymo išsiuntimas su sekimo kodu) bus pateikta Jums el. paštu.